Blog > Komentarze do wpisu

Francuski raz a dobrze kurs mp3 i pdf

Kurs do samodzielnej nauki francuskiego

Francuski raz a dobrze to kurs przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i średnio zaawansowanych. Profesjonalnie przygotowane 30 lekcji prowadzonych przez francuskich lektorów pozwala nam osłuchać się z językiem załapać poprawną wymowę oraz poprawić rozumienie ze słuchu. Kurs na mp3 przygotowany jest w formie 30 lekcji z bardzo dobrze przygotowanymi wyjaśnieniami i zastosowaniem w mowie potocznej w dialogach i wypowiedziach.

 

Dla kogo kurs francuski raz  a dobrze

Ten kus przeznaczony jest dla każdego kto chce się uczyć języka francuskiego w każdym wolnym czasie. Kurs obejmuje poziomy A1 i A2. Tematyka kursu jest rozległa i zaiera turystykę, biznes i ekonomię, internet i poszukiwanie pracy. Dodatkowo przygotowany jest podręcznik, który pozwala szybko skojarzyć język mówiony z pisanym. To komplety kurs do samodzielnej nauki języka francuskiego.

 

kurs francuski raz a dobrze mp3 i pdf

POBIERZ

 

Frnacuski na mp3 i pdf

Dzięki formatowi mp3 możemy uczyć się w każdej wolnej chwili. Wgrywamy kurs na telefon lub laptopa i odtwarzamy w wolnym czasie. Zaletą kursu jest dodaktowy zeszyt .pdf z przejrzyście wyjaśnioną gramatyką oraz ćwiczeniami i słowniczkiem.

 

wtorek, 22 lutego 2011, julia20005

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: